szybki kontakt: +48 501 230 808

Adwokat w Sędziszowie Małopolskim, Ropczycach i Kolbuszowej

Sprawdź jak działamy

oceń naszą skuteczność

Od stycznia 2016r. na terenie całej Polski funkcjonuje system nieodpłatnej pomocy prawnej. Jest to rezultat wejścia w życie ustawy zakładającej stworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej.

Taki system funkcjonuje również w powiecie Ropczycko-Sędziszowskim. W jednym z punktów pomoc prawną świadczył będzie adw. Zenon Filipek.

Jest to punkt nr 2 zlokalizowany w budynku Domu Strażaka w Sędziszowie Małopolskim przy ul. 3-go Maja 25. Adwokat Zenon Filipek udzielał będzie nieodpłatnej pomocy prawnej w każdy piątek, w godz. od 9 do 13.

Uprzejmie informuję, iż stałym Klientem Kancelarii została Spółka prowadząca działalność w zakresie szkoleń na terenie województwa podkarpackiego.

Kancelaria z sukcesem reprezentuje Klientów w sprawach spornych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego związanego z przebudową linii kolejowej na odcinku Dębica – Sędziszów Małopolski.

Miło nam poinformować, że Klientem Kancelarii została jedna z wiodących Firm branży spożywczej z terenu województwa podkarpackiego.